loader

Warta UFK Pekao Stabilnego Wzrostu

Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy

320,74PLN
Wycena z dnia 2026-10-27
▲ 0.36%
Monitoruj ten fundusz — wykresy, sygnały, porównywarkaPobierz
Dzień
+0.36%
Tydzień
+0.38%
Miesiąc
+0.63%
Kwartał
+1.94%
Pół roku
+6.04%
Rok
+10.95%
2 lata
+26.35%
3 lata
+38.73%
5 lat
+43.93%

📉Wykres wyceny

Ładowanie wykresu...

🏆Top pozycje portfela

LPP SA Produkty konsumpcyjne uzupełniające
2.7%
BANK POLSKA KASA OPIEKI SA Finanse
1.8%
ALLEGRO.EU Produkty konsumpcyjne uzupełniające
1.7%
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI SA Finanse
1.7%
BENEFIT SYSTEMS SA Przemysł
1.5%

📈Wykresy stóp zwrotu

Ładowanie wykresu...

📊Szczegółowe stopy zwrotu

OkresStopa zwrotuKierunek
Dzień (1D)+0.36%▲
Tydzień (7D)+0.38%▲
Miesiąc (1M)+0.63%▲
Kwartał (3M)+1.94%▲
Pół roku (6M)+6.04%▲
Rok (1R)+10.95%▲
2 lata (2L)+26.35%▲
3 lata (3L)+38.73%▲
5 lat (5L)+43.93%▲

🥧Alokacja aktywów

[Kraj] emitenta Polska
84.49%
[Sektor] CZĘŚĆ OBLIGACYJNA Instrumenty Rodzaj Obligacje skarbowe o stałym oproce
43.11%
[Sektor] instrumentów akcyjnych Finanse
31.77%
[Sektor] Produkty konsumpcyjne uzupełniające
24.73%
[Sektor] Technologie informatyczne
18.38%
[Sektor] Obligacje korporacyjne o stałym oprocentowaniu
12.98%
[Sektor] Przemysł
12.84%
[Sektor] Produkty konsumpcyjne podstawowe
8.74%
[Kraj] Luksemburg
3.03%
[Sektor] Największe pozycje w portfelu TOP 10 z dnia 2026-06-30 Nazwa LPP SA Pro
2.65%
[Kraj] Korea Południowa
2.47%
[Kraj] Rumunia
2.13%
[Sektor] BANK POLSKA KASA OPIEKI SA Finanse PL
1.83%
[Sektor] ALLEGRO.EU Produkty konsumpcyjne uzupełniające LU
1.67%
[Sektor] POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI SA Finanse PL
1.66%
[Sektor] BENEFIT SYSTEMS SA Przemysł PL
1.54%
[Sektor] Materiały
1.50%
[Kraj] Portugalia
1.45%
[Kraj] Meksyk
1.36%
[Sektor] Ochrona zdrowia
1.28%
[Sektor] DINO POLSKA SA Produkty konsumpcyjne podstawowe PL
1.20%
[Kraj] Stany Zjednoczone
1.19%
[Sektor] ALIOR BANK SA Finanse PL
1.13%
[Sektor] POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SA Finanse PL
1.09%
[Sektor] KRUK SA Finanse PL
0.96%
[Sektor] VERCOM S.A. Technologie informatyczne PL
0.94%
[Sektor] Usługi
0.76%
[Kraj] Kolumbia
0.75%
[Kraj] Węgry
0.70%

🚩Główne pozycje portfela

NazwaUdział
LPP SA Produkty konsumpcyjne uzupełniające2.65%
BANK POLSKA KASA OPIEKI SA Finanse1.83%
ALLEGRO.EU Produkty konsumpcyjne uzupełniające1.67%
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI SA Finanse1.66%
BENEFIT SYSTEMS SA Przemysł1.54%
DINO POLSKA SA Produkty konsumpcyjne podstawowe1.20%
ALIOR BANK SA Finanse1.13%
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SA Finanse1.09%
KRUK SA Finanse0.96%
VERCOM S.A. Technologie informatyczne0.94%

🏦Dane funduszu

📁
Typ
Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy
💱
Waluta
PLN
🏢
Towarzystwo
TUiR Warta
📅
Początek notowań
1996-09-18
💰
Ostatnia wycena
320,74 PLN
📆
Data wyceny
2026-10-27